E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

První a druhé místo pro Free Fish na Halámské 50ce!!


Zprávu napsal: Ondřej Kopačka
Tento víkend se konal na Halámské pískovně 50ti hodinový závod, na který jsem vyrazil s Jakubem a druhý tým tvořili Žižka s Wongem. My jsme si vylosovali, ač jsme toužili po jiných, celkem pěkné místo. Před námi byly hloubky od 4 do 7m a zhruba 70 m od břehu dno spadlo do 20ti metrové hloubky. Kluci měli los podstatně horší, lovili v druhém sektoru na místě s 20ti metrovou hloubkou již pár metrů od břehu. Nám přišly první záběry závodu a první bodované ryby. Později se kapři rozebrali i ostatním týmům, ale my už jsme si náskok udrželi a nachytali jsme nejvíce bodovaných ryb a nejvíc kil ze všech týmů. Kluci z druhého týmu nehodili flinty do žita a poprali se s podmínkami v druhém sektoru, jak jen mohli. Nakonec se jim podařilo vytáhnout tři kapry přímo pod špičkami prutů a to jim stačilo na druhé místo.
Naší nástrahou číslo jedna byl jednoznačně Orientální zimní losos + AK čerstvý uzený losos v 16mm zatraktivněný tekutým i suchým dipem. Kromě 4 kil tohoto boilies jsme zkrmili ještě 3 kila klasického Červeného játrového lososa a 7 kil testovaného method mixu Ryba a játra.
Druhý tým používal také method mix Ryba, játra spolu s boilies Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos a Fantastická ryba + AK Monster krab v průměrech 16 a 20mm.

Byl to prima závod s přátelskou atmosférou a ještě na krásném revíru. Budem se těšit na další ročník. :-)

Přidáno dne: 30.9.2012  Počet zobrazení: 499


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds