E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Náhodný produkt

Na noc na řece.


Zprávu napsal: Ondřej Kopačka
Vyrazili jsme s Luckou na jednu malou říčku zkusit místní bojovníky. Místo jsem předkrmil den dopředu kilčem Konopí, ovoce s AK Scopex RH 20 mm. Chytali jsme na Total natural a na zakrmený Scopex RH. Ten jsem po minulém úspěchu s ním zatraktivnil úplně stejně. 1 kg 16 mm koulí jsem zalil dipem půl na půl s za studena lisovaným konopným olejem. Top olej, které boilies Scopex a Ananas obsahuje. Ještě jsem na přikrmování vzal v Penny mraženou kukuřici.

Byla to dobrodružná výprava. Nejdříve pluli totálně na šrot několik vodáků, které jsem musel odhánět. Pak jsme grilovali na novém grilu. Mimochodem vřele doporučuju. Minimum kouře díky větráku, minimální spotřeba uhlí, skvěle se čistí, dokonale vymyšlený grill. Teď ho mají v Lidlu a akci. ;-) Se setměním začal tanec. Pruty nahozené kousek, jízdy jako blázen, krásné souboje s říčními divočáky. Brali hlavně na malé kuličky Scopexu, ale pozadu nezůstal ani Total natural a chytil toho největšího. Povedli se dva kousky 72 cm, jeden úplně hubený, druhý celkem pěkný. Na malou řeku pěkné ryby, jinak to byli kapři kolem 60 cm.

Ovšem hlavní dobrodružství nastalo s liškami. Jednou za rok jsem s sebou neměl Zorku, byla s našima na chatě. :-) V noci za námi chodily. Spali jsme každý pod širákem u svých prutů asi 50m od sebe. Mě skákali po podložce, dobývaly se do kýblů a po vyhnání přišly za čtvrt hoďky znovu. Najednou se ozvalo váááááá já měla něco na lehátku. :-D Už vzbudily i Lucku! Co to jééé? Kde mám boty. :-D Boty jsem našel opodál. Lucka okamžitě přestěhovala lehátko ke mě. Já celou noc nespal, protože jsem se bál co nám provedou s věcmi nebo odnesou. Mám je na telefonu vyfocené, ale nepovedlo se mi je vyfotit nějak hezky z blízka.

Bez Zorky už ani ránu, foxík lišky umí prohnat!

Přidáno dne: 4.6.2017  Počet zobrazení: 226


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds