E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Náhodný produkt

Rychlá akce na svazovce


Zprávu napsal: Ondřej Kopačka
Včera večer jsem vyrazil na noc na svazovou vodu. Času na pořádné výpravy je stále málo. Stále ještě kombinuji podnikání se zaměstnáním. Nyní dokončuji slibované rybářství a nechci se zadlužovat, tak musím makat. Už se to pomalu rýsuje, včera jsem bílil. Za pár dní už snad bude hotovo, tak doufám, že mě navštívíte. Už vám chystám kávu. :-)

Místo jsem si byl den předem předkrmit půl kila Červeného játrového lososa a půl kila Total naturalu, obojí 24mm. Na stejné boilies jsem také chytal. Po příjezdu k vodě jsem vyvezl pruty. Na jeden prut jsem dal 24 mm trvanlivý Total natural s popkou stejné příchutě. Na druhý prut 24 mm Č. J. Lososa s popkou Kořeněný smraďoch. Kombinace, kterou rád používá Dejvid a já si jí po minulém gigantovi rychle oblíbil. :-) Zakrmil jsem ke každému prutu zase půl kilča těsně kolem montáže. Pokud jdu lovit jen na krátkou dobu, předkrmuji velkou plochu a když jdu chytat, krmím už těsně k montáži.

Večer jsem na telefonu sledoval ČT24 o politickém dění. Vyrušil mě záběr na prut s Lososem. Parádní souboj, kapra jsem po dlouhých minutách dotáhl ke břehu. Už jsem ho viděl, bylo to monstrum. Najednou za to vzal a vyjel pomalu až na břeh do keře. Vzal jsem za něj co to šlo a vyhákl se mi. To snad ne, takový kousek od podběráku. Řekl jsem si, že po minulém životním úlovku už holt mám štěstí vybrané. Ráno jízda jako blázen na Total natural. Podobný pěkný boj a u břehu to samé. Zase to napálil na mělčinu a lezl pomalu po břehu. Tentokrát to ovšem dobře dopadlo. Zase obrovská, zdravá ryba. Zase pocit štěstí. Letos se prostě mimořádně daří. Na délku 101 cm moc váhy nepobral , měl 16,4 kg. Takový dlouhán, ale krasavec.

Na pár hodin u vody a 2 záběry od pořádných ryb. A to večer končící rybář neměl za 4 dny ani potah a ostatní rybáři, kteří u vody trávili x dní vytáhli, když něco, tak malý kusy. Rybáři jezdí k vodě na hromadu dnů i týdnů místo toho aby chytali na pořádné boilies na které to bere. Já jsem se letos dostal v ČR jen jednou na dva dny k vodě, jinak jen na noc. Snad pokaždé jsem chytil alespoň jednoho krasavce. To samé kluci z teamu a jaké ryby mají nachytané. Teď se spousta Freefišáků chystá na první delší výpravy, takže se můžeme těšit na pořádné ryby!

Jestli mohu, dám vám pár rad na krátké vycházky z mých zkušeností. Za prvé, jděte si den dopředu předkrmit. Za druhé nevymýšlejte kraviny. Návazec dejte váš ověřený. Já používám už asi 8 let pořád to samé. Háček Centurion 2000 vel. 6, ke 24mm boilies vel. 4. K tomu dávám rovnátko a šňůrku Strip x, kterou občas kombinuji s Fluorocarbonem vše od Carp r us. Plně tomu důvěřuji. Jeden kapr z dvaceti se vyhákne i na pozlacenou montáž, prostě to blbě nasaje... To nejdůležitější pod háček dejte pořádné boilies Free Fish. Napište mi pošlu vám na otest Total naturála. Lupněte to do vody, věřte tomu a ono to přijde! ;-)

Přidáno dne: 3.5.2017  Počet zobrazení: 250


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds