E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

24 hodin


Zprávu napsal: Serža
Po hodně dlouhé době jsem vyrazil na ryby na soukromý revír. Bylo to z důvodu, že jsem měl na ryby pouze zhruba 24hodin a nechtěl jsem mít půlku času pruty smotaný na břehu, kvůli nesmyslný době lovu na svazových revírech.
K vodě dorážím navečer, revír neznám, takže se zabydlím na prvním na pohled slibném místě. Do rána se vůbec nic neděje, aspoň se parádně vyspím. Ráno uvařím kávu, která mě vyžene do kadibudky. Z ní slyším pár kapřích výskoků. V téhle části rybníka pozoruju vodu a ryby tu opravdu jsou! Honem zpět na své místo, vše rychle pobalit, přestěhovat a vše nanovo. Jeden prut nahazuju přesně do míst, kde jsem viděl kapry a druhej stranou na větší hloubku. Pod háčky dávám dipovanou 16mm kuličku iceshocka, kterou mam dlouho dopředu zalitou tekutým dipem. Krmím stejnýma kuličkama, akorát nedipovanýma. Hotovka iceshocka v 16mm, je pro mě v téhle sezoně číslo jedna.
Asi po třech hodinách přichází první záběr z místa zpozorovaných kaprů, který spouští kolotoč, kdy co hodinu zdolávám kapra z tohodle místa. Bohužel po čtyřech rybách musím balit. Opět se mi potvrdilo, jak důležité je pozorovat vodu, nebýt líný a jít rybě naproti. Přestěhování, i když jen na 7 h se vyplatilo a odměnou mi byly ryby 14,5kg, 14kg, 12,5kg a jeden cca 6-7kg, všechny na jeden prut, z jednoho místa. Zůstat sedět jak pecka na prvním místě, tak jsem možná nechyt ani šupinu.

Přidáno dne: 29.9.2016  Počet zobrazení: 117


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds