E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Krátká vycházka na přehradu.


Zprávu napsal: Dan
Po dlouhém tejdnu bez vody, jsem se v pátek sebral a jel s kobrou, koulema a Butchem (pes) okouknount vodu. Všude rybářů jak mraky. Chtěl jsem krmit na jednom místečku, ale nezbylo mi nic jiného než hledat jiné místo. Jenom jsem doufal, že na něm zítra nepotkám kolegu.
V sobotu ráno vyzvedávám kámoše Milhouse a vyrážíme směr přehrada. Po příjezdu k přehradě, zjištuji k mé velké radosti, nikde ani noha. ( déšť všechny vyhnal.) Rychle z auta a hurá nahazovat. Počasí se umoudřilo a dokonce jsem viděl kousek modré oblohy.
Měl jsem dvě volby. Smraďoch a scopex. Po chvilce u vody jízda a tloušták mi dotahuje vlasec na cívce. No nic, snad tam byl sám. Montáž letí nadoraz vlasce a mých schopností až k protějšímu břehu. Po chvilce ticha přichází razantní jízda. Ryba tam je ale přes nějakou překážku. V čase zdolávání a trnutí jestli to vlasec vydrží vyjíždí ryba ze překážky. Paráda. Už jsem zase v tom! Adrenalin až nad hlavou a kolena parádně roztřepaná. Po deseti minutách mi kolega podebírá krásně vysokého šupíka 70cm, odhadem 7,5 - 8kg. Pár fotek, pusa na hlavu a poděkování za souboj, rozdejchávačka na podložce na vodě a hlavně nahodit a dokrmit. Za hodinku poté pípák ohlašuje dalšího šupiho, tentokrát je to mamina 74cm, odhadem 9,5kg. Jsem v tranzu a užívám si dne každým pórem těla. Přišla ještě jedna jízda a byl z toho tloušt 50cm.
Parádní chytačka na jednu kouli smraďocha. Jooo neni koule jako koule!

Přidáno dne: 15.5.2016  Počet zobrazení: 97


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds