E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Víkend na svazovce.


Zprávu napsal: CT ReJeTo
První z květnových prodloužených víkendů jsme strávili opět u vody. Ve středu jsem naválel čerstvé boilies Free Fish z mixu Konopí ovoce a amino komplexem Ananas + jsem to ještě doladil voňavou free fish esencí Pomeranč. Tímto boilies jsme ve čtvrtek řádně zakrmili a také jsme ho s Lukášem dávali pod háček .Na druhý prut jsem zkoušel Červeného játrového lososa s korkovou pop up a poté jen samotnou fluo pop up, kterou jsem vyvažoval bročkem.
Záběry se dostavovaly od menších ,ale za to krásných kapříků. Celkově jsme si víkendové krásné počasí u vody užívaly, ale zpět k záběrům. V odpoledních hodinách jsem mi povedlo během 20min. vytáhnout dva krásné amury. Opět SPOMB a partikl, nad kterým se vznášela mála testovací fluo popka od Free Fish.
Sobotní ráno ,těsně před svítáním se Lukášovi rozjel prut na dvě 18mm kuličky Konopí ovoce a na konci byl krásně narvaný lysec s vahou 9kg. Udělali jsme nějaké fotečky a kapra dali do podběráku a při rozednění ,kdy na nás od samého rána svítilo slunko jsme kapříka zdokumentovali.

Do neděle už jsme byly jen o menších rybách,ale celkově se víkend povedl. Příští víkend jedeme na pískovnu a snad se nám zadaří stejně, ne-li ještě líp.

Přidáno dne: 24.5.2015  Počet zobrazení: 118


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds