E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Náhodný produkt

550 Kč

215 Kč

První JARNÍ výprava


Zprávu napsal: CT ReJeTo Milan Závěta
Tuto naší společnou výpravu jsme si naplánovali na tento víkend. 21.března je v kalendářním roce označen jako první jarní den, a tak to také bylo. Krásné počasí,slunce svítilo, no prostě parádní relax. Nás ovšem nečekal lehký úkol. Výzvou pro nás je nový revír-rozlehlá pískovna.
Počasí si s námi za poslední dva dny pěkně hrálo a my snad zažili úplně všechno. Krásný slunečný den vystřídal déšť s větrem, který přešel až na noční mráz až -4°C.
Zvolil jsem montáž Blowback rig s háčkem vel.8 a kombinovaný návazec s jemnou šňůrkou a fluorocarbonem. Nástrahou mi bylo boilies Free Fish Ostrý zimní losos a Scopex RH. Ovšem tyto kombinace neudělaly záběr a tak jsem vsadil na dvě 16mm kuličky Natural food s AK Sea food!! . Ještě jsem přidal PVA punčošku s drcenými a půlenými kousky.
Navečer přichází super jízda a mě se po krátkém zdolávání podaří navést do podběráku krásně zlatého lysce kolem 9kg. Super ryba, z neznáme vody a první tento rok. Co více si přát.

Zhodnocení víkendu: Počasí si s námi hrálo ,ale i tak se podařilo zdolat 5 kapříků kolem 55cm a jeden krásný lysec 80cm necelých 9kg.

Přidáno dne: 22.3.2015  Počet zobrazení: 129


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds