E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Děda mráz a jeho mocná hůl


Zprávu napsal: Za CT ReJeTo Milan a Lukáš
Volno v práci nám umožnilo strávit tři dny u vody. Situace jsme využili a okamžitě zabalili věci a vyrazili. Z ledničky jsem vyndal testovanou novinku firmy Free Fish a to mix 16-20mm kulí SEA FOOD.
Až za tmy jsme rozbalili bivaky a nahodili. Sedíme u ohně a čekáme na první záběr. A záběry od menších kapříků se dostávují,ale my chtěli daleko víc - pěkného podzimního kapra. A tak jsme volili i nástrahy: Lukáš dával 2x20mm Sea food a na panáčka stavěl Kořeněného smraďocha s AK Kořeněný smraďoch.
Já volil oblíbeného Červeného játrového lososa s AK Čerstvý uzený losos a na druhý prut jednu kuličku Sea foodu. Až jsme byli překvapeni jak Sea food kaprům chutná a celkově jak kapři přijímají potravu.
Když to celé shrnu tak každý den jsme přes den udělali jen jeden nebo dva záběry, ale především první a druhá noc byla magická. Zima a mráz nám umožnil krásná probuzení, kdy bylo vše ojíněno do bílé barvy ,ale především zima rozjela choutky kaprům a ty se začali pořádně futrovat.
Lukáš čapnul prvního kapra a hned přes 10kg na Sea food. Já se připojil druhou noc a to lyscem kolem 8kg a potom dalším a to 10,5kg a opět na Sea food!!

Parádně jsme si zachytali!!

NOČNÍ RYBOLOV NENí ZLOČIN

CHYTÁM,FOTÍM,POUŠTÍM!!!

Přidáno dne: 4.11.2014  Počet zobrazení: 196


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds