E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

V barvách podzimu.


Zprávu napsal: za CT ReJeTo Milan a přítelkyně
Týden po závodech utekl jako voda a to by bylo abych neudělal nějakého lepšího kapra. Celo víkendovou akci ReJeŤáků na soukromé vodě mi překazila rodinná oslava ale i pracovní vytíženost.
Tudíž jsem se na tuto akci celého týmu nedostavil. Kluci si ale i tak parádně zachytali.
Pálili mě prsty a já si pohrával s myšlenkou jít alespoň přes jednu noc na místní vodu, i společně s mojí přítelkyní. Využili jsme příjemného ještě teplého podzimu a šli k vodě. přítelkyně využila výhry od Kordy a použila vyrobené návazce. Jeden byl 15cm dlouhý návazec z fluorocarbonu vel. háčku č 6. a pod ním jedna 16mm kulička lososa . Druhý tvořil long shank vel. 8 s jednou kuličkou 20mm - Konopí Scopex RH.
Já zkoušel štěstí na ty "větší" krasavce a od toho se vyvíjela i nástraha- jeden prut 2x20mm Červený játrový losos a druhý prut 1x 24mm Lososa v dipu Veselská klobása.
Spomb raketou jsme dostali nějaké množství partiklu na místa,kde chytala přítelkyně a já rozkrmoval peletami a boilies.
Už v odpoledních hodinách přichází záběry a menší kapříci reagují na sladkou vůni Scopex od Free Fish. Přítelkyně zdolává první menší kapříky. S nocí se rozjíždí i moje "želízka v ohni" a sice to neni žádná Big Fish,ale i tak krásní lysci kolem 7-8kg.
Druhý den ráno dospáváme a k poledni začínáme balit.

Přidáno dne: 14.10.2014  Počet zobrazení: 138


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds