E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Náhodný produkt

Úžasná noc s lovem "pod nohama"


Zprávu napsal: za CT ReJeTo Milan
Již delší dobu si zahrávám s myšlenkou chytat kapry u břehu tzv. pod nohama. Po minulém úspěchu, kdy jsem zjistil ,že ryby opravdu najíždějí do krmných míst pod břehem ,neváhal jsem a znovu vyrazil. S kyblíkem spařené řepky/pšenice a peletami jsem vyrazil na přes noc. Něco mi říkalo už od začátku, že to tento večer půjde a tak jsem zvolil pro mě poněkud nevšední velikost nástrahy v podobě 24 až 30mm boilies pod háčkem,které mi zbylo z hlavního závodu CM Praha od Free Fish. Jako vždy jsem vsadil na Červeného játrového lososa ovšem dipovaného v dipu Veselská klobása.
Do boje jsem šel s tím , že přečkám ataku násaďáku a menších kaprů a počkám si na ty větší.Stalo se tak a první záběr na 24mm kuličku lososa pár metrů od břehu a hned nádherný lysec 80cm a 9,7kg. Pokládám montáž na své místo,přihazuji peletky a menší boilies . Za hodinku signalizátor pípnul,pípnul a rozjela se parádní jízda, přisekávám a začíná půl hodinová přetahovaná .Ve svitu čelovky se zobrazil obrys amura a hned parádního. K metru mu chybělo 6cm a váha 10,4kg.
Opět pokládám montáž pod břeh s jedinou změnou, měním 2x20mm kuličky za jednu 30mm.
Usínám se zvuky nočních zvířat z lesa.Za pár hodin mě ze spánku probouzí rachot/jízda/cívka , a tak rozespalí si říkám "NO JOO TY VOLE - TAM JE 30mm koule!!!!" a vybíhám za záběrem. Možná za 20 min. možná za delší dobu podebírám krásného lysce. Váha se zastavuje na rovných 12kg a míry 84cm, krásná zdravá,vysoká ryby.
Ještě si zdolám do rána pár menších kapříků a razím spokojený do práce.

NOČNÍ RYBOLOV NENÍ ZLOČIN!!

CHYTÁM-FOTÍM-POUŠTÍM!!!

Za CT ReJeTo Milan

Přidáno dne: 25.9.2014  Počet zobrazení: 149


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds