E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Po práci,kousek od břehu.


Zprávu napsal: za CT ReJeTo Milan
Po pracovním procesu jsem se rozhodl že vyzkouším štěstí na tom našem zapomenutém rybníce. S kýblem čerstvě svařené řepky a kukuřičky ,zalité melasou jsem vyrazil k vodě.
Vybral jsem si krásné klidné místo,které bylo jak stvořené pro lov podél břehu. Na pravo křoví které zasahovalo až do vody a na levo metrový pruh rákosového pole.
Zakrmil jsem, k tomu jsem přihodil pár pelet a kulí od Free Fish. Jeden prut byl na panáčka Lososa s plovkou a na druhý jsem dával dvě koule Smraďocha .
Pokládám montáže pár metrů od břehu a čekám na záběr, chvíle si krátím focením a hraním si s fenečkou Ejmi. Na večeru dělám menšího kapříka a cejna, přikrmuji a čekám na další záběry. Výběr místa a správné zakrmení mi je odměnou. Parádně jsem si zachytal a žasnu jaké typy ryb se zde vyskytují. Říčnáka střída krásný pupík , potom amuří dorostenec a zase šupík. Všechno ryby kolem 7-10kg. Parádní večer a noc.

Dochytávání zbylých testovaných hotovek od Free Fish - Jedním slovem POHODA. Zalité dipem,obalené v práškových dipech mi připsali na konto krásné ryby!

Přidáno dne: 30.7.2014  Počet zobrazení: 191


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds