E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Foto-report aneb i v pařákách se dá nachytat.


Zprávu napsal: CT ReJeTo
Jako skoro každý víkend tak i tento jsme strávili u vody. Celou republiku sužují veliká vedra a tak se rybám přes den moc nechtělo. I tak jsme udělali za tento víkend 2 pěkné ryby.


PÁTEK: Po vysokých teplotách ,která panovala přes den jsme večer seděli před bivakama a přemýšleli na taktice lovu . Když v tom přišel opatrný záběr, který se proměnil v padák. Dovíjím,přisekávám, ale ryba jela pořád ke břehu, až jsem si říkal c...o je to za "čudlu". Ve svitu čelovky jsem zahlídl podlouhlý šupinatý válec a začala 20min. přetahovaná plná výpadů. Krásný Amur s délkou 86cm a váhou lehce přes 9kg mi udělal ohromnou radost.


SOBOTA: Sobotu jsme zahájili menšíma kapříkama a záběry chodily po 2-3hodinách neustále od menších ryb. Odpoledne už se nechytlo nic. Šli jsme spát a přišel záběr na Lukášův levý prut. Swinger se přišpendlil k prutu a zůstal viset.Lukáš přiseknul a začal zdolávat kapra. Kapříkovi se tentokrát na břeh chtělo a po pár minutách byl v podběráků. Krásný 83cm a 11kg těžký lysec s bílou skvrnou na boku, který se nechtěl fotit. Tak jsme udělali 2 fotky a pustili ho zpět.


NEDĚLE: Už byla slabší a my si mohli jen prohlížet fotky dvou pěkných úlovků .

Krmeno a chytáno na boilies Free Fish kořeněný smraďoch v kombinaci s testovacími fluo POP-UP té samé příchutě.


Za CT ReJeTo Milan a Lukáš

Přidáno dne: 23.7.2014  Počet zobrazení: 134


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds