E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Testování novinek od Free Fish


Zprávu napsal: CT ReJeTo
V průběhu týdne, jsme vyrazili s našim pejskem a kamarádem Michalem na otestování a vyzkoušení hotovek , konkrétně šlo o koule - Konopí ovoce s AK SCOPEX ,Kořeněný smraďoch s AK kořeněný smraďoch a Červený játrový losos s AK čerstvý uzený losos.
Bez před-krmení jsme si vybrali jedno slepé rameno a vyrazili jsme v pátek kolem poledne. Záběry začaly přicházet překvapivě okamžitě od menších ryb, a tak jsme neustále přikrmovali halibut peletami a boiliesem. Nakonec se nám za den a pul podařily chytit 3 lepší ryby s váhou kolem 7-9kg. Cílem této výpravy byl ale test novinek. Sestavu jsme volili "na panáčka" s novými fluo POP-UP, kdy nejlepší kombinací byl 20mm Kořeněný smraďoch a růžová 16mm plovka té samé příchuti.

NOVINKY HOTOVKY: Jednalo se zatím o první zkoušení, ale už teď můžeme říct, že - MAKAJÍ VÝBORNĚ, jsme s nimi velmi spokojení.
Tak jako jsme byli zvyklí na kvalitu mraženek a mohli jsme se na ně spolehnout tak i hotovky chytají se stejným výsledkem. Pro rybáře ,který je zvyklý chodit na kratší vycházky k vodě, jsou hotovky luxusnější a pohodlnější volbou .

Za CT ReJeTo Milan

Přidáno dne: 7.7.2014  Počet zobrazení: 167


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds