E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Víkend na stojáku


Zprávu napsal: CT ReJeTo
Už týden předem jsme se s Lukášem domluvili,že víkend by jsem mohli strávit na krásné menší svazové vodě. Dva dny před blížícím se pátkem jsme krmili peletami a koulemi od Free fish.
Záběry se začali dostavovat už pár hodin po nahození,sice od menších kapříků,pak i od amurů. Sobotní podvečer přišla táhlá jízda a po 10min. si Lukáš podebral největšího kapra víkendu krásný lysec s váhou 10,73kg !! kterému zachutnaly dvě kuličky Kořeněného smraďocha.Dále jsme pak udělali ještě několik dalších menších kaprů.
Nedělní odpoledne přišel Lukášovi opět záběr na Kořeněného smraďocha a ryba zajela do vázky pod břeh, naštěstí jsme měli sebou kalhoťáky a Lukáš si za kaprem došel,výsledkem byl pěkný lysec s váhou kolem 7kg.
Po sérii menších kapříků jsme šli spát , a měli jsme krásné probuzení, raní paprsky probral i kapříky a ty najeli do našich krmných míst. Povedl se nám dokonce i dubl - menší lysec a skoro 8kg šupinatá jikrnačka - krásná ryba.

Chytali jsme jako vždy boilies Free fish, Lukáš volil Kořeněného smraďocha a já dával Červeného játrového lososa.

Shrnutí víkendů - Pátek začal senzační výhrou v podobě vylosované hlavní ceny na R-SPEKT CARP CUPU v hodnotě 20tis. Kč ,ale hlavně jsme si parádně zachytali, povedlo se nám na tuto vodu i pár pěkných ryb ,za které jsme strašně rádi

více fotek najdete na naší facebookové stránce - https://www.facebook.com/mickyracers

za CT ReJeTo Milan a Lukáš

Přidáno dne: 23.6.2014  Počet zobrazení: 137


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds