E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Březnová výprava.


Zprávu napsal: Za CT ReJeTo Milan,Dan & Lukáš
Úspěšná 2 denní výprava k vodě. Změny v pracovním režimu mi dovolili vyrazit na 2dny k oblíbené vodě. S přítelkyní jsme vyrazili ve čtvrtek brzo ráno. Opět jsme zlehka zakrmili nadipovaným Ostrým zimním lososem. Tuto nástrahu jsme dali i pod háček v sestavě na panáčka 16mm Losos + 16mm plovka Kořeněný smraďoch + AK kořeněná brusinka, obalené ještě obalovačkou.
Tato kombinace se ukázala velmi úspěšnou. Po pár hodinách přicházely krásné jízdy, ale i mojí chybou 3 ryby vyříznuty ve vázkách. Na večer přišla krásná jízda a mohl jsem si úspěšně zdolat prvního letošního kapra. Už při podebírání jsme tipovali něco kolem 10kg . A ono se to opravdu podařilo, váha se po odečtení saku zastavila na 10,2kg . Po hodině si i přítelkyně připsala prvního letošního menšího kapříka.
Druhý den dorazil Dan s Lukášem a po informovanosti co a jak funguje zvolili tu samou kombinaci . Zakrmili u polo-ostrůvku a u spadlé vrby. Dan udělal opět v noci 2 jízdy a na podložku se podívaly dva malí kapřící z toho jeden krásnej řádkáček.
Opět Losos od Free Fish nezklamal!

Přidáno dne: 30.3.2014  Počet zobrazení: 241


Sdí­lejte tuto zprávu od vody na Facebooku nebo TwitteruRSS Feeds