E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Doprava zdarma

Free Fish

Přátelé rybáři, jsme rádi, že jste si otevřeli naše stránky a věnujete svůj čas na přečtení našeho úvodníku.

Kde jinde než na rybách se může zrodit myšlenka na vyrábění mražených návnad, nástrah a jiných více než potřebných věcí pro lov kaprů? V roce 2008 jsme sehnali jsme ve větším množství suroviny, alespoň na dva nejlepší recepty z Radkovy kuchařky, a mohli zahájit zkušební provoz. Boilies, které Vám nyní nabízíme, má za sebou více jak  20 let vývoje!!!Ondra

Návnady a nástrahy byly zdokonalovány tím, jak na náš trh přicházely stále nové a lepší suroviny až po současnost.

Jen za ten krátký čas, kdy jsme poskytli návnady několika lidem, začal neuvěřitelný kolotoč. Najednou začalo prudce přibývat lidí, co chtěli naše návnady. Přibývat začalo i sms zpráv a hovorů o krásných úlovcích ze všech možných vod. Všichni, kteří naše boilies vyzkoušeli, se pro něj znovu vrací. Nezřídka slýcháváme, že s něčím podobným ještě nechytali.

RadekTo byl ten správný impuls pro nás, abychom vzali naši práci vážně a na všechno se důkladně připravili. Nastalo ne vždy jednoduché vyjednávání a shánění surovin, ale vytrvali jsme a výsledek stojí za to. Nyní máme smluvené  suroviny jak od tuzemských firem, tak od výrobců z Německa, Anglie, Nizozemí a dalších zemí. Radek nechtěl udělat jediný kompromis v osvědčených receptůrách a příchutích. S esencemi a atraktory spoléháme na léty prověřené Anglické firmy a vybrali jsme od nich snad to nejlepší. Po dvouletém zkušebním provozu jsme rozšířili a ucelili sortiment našich návnad a nástrah.

Nyní tu máte náš E-SHOP a s ním poskytujeme naše produkty široké rybářské veřejnosti. Věříme, že budete spokojeni.