E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Doprava zdarma

Novinky 2012

Pro letošní rok jsme pro vás připravili nový amino komplex vhodný ke směsi Kořeněný smraďoch a to Kořeněnou brusinku. Tuto kombinaci nabízíme také jako mražené boilies. Minulý rok při testování nachytalo toto boilies spoustu trofejních kaprů z českých svazových vod. Letos se na něho nechal zlákat kapr 14,5 kg i v naprosto ledové vodě jedné rozmrzající pískovny. Toto boilies za super cenu určitě stojí za vyzkoušení.


Dále jsme konečně pustili na e-shop také naše tekuté a suché dipy. Ke každé z našich mraženek máme k dispozici oba druhy. Vyvíjeli jsme je od počátku naší firmy, tedy přes tři roky, nyní jsme s nimi naprosto spokojení a na jejich výsledky jsme náležitě hrdí. Vyzkoušejte i vy jejich brutální účinek, který funguje celoročně i v ledové vodě.
Do oběhu jsme také přidali některé námi používané suroviny. V tomto sortimentu se můžete těšit na rychlý nárůst. Nyní pracujeme na nové řadě našich nejlevnějších mražených boilies, boilies mixů a amino komplexů. Dále také připravujeme hotové, šetrně stabilizované boilies bez potřeby zamražování a další nové produkty, které zatím nebudeme prozrazovat.
Máte se na co těšit!

Do nové sezóny vám přejeme mnoho krásných úlovků a příjemných zážitků u vody. team free fish