E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Připravuje se nový web. Při problémech s objednávkami mi prosím napište na mail - kopac-on@post.cz

Právě se pracuje na nových stránkách. Se spuštěním nových stránek se můžete těšit na spoustu novinek včetně kompletního sortimentu firmy Cyprinus. Stávající e-shop je zatím v provozu, ale je možné, že dojde k problému s dokončením objednávky. Při problémech lze například jen udělat print screen košíku a poslat mi ho na facebook nebo napsat objednávku na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript případně mi zavolat na tel. 724849066.

Děkuji za strpení.alt


Pozor, nyní máte možnost s námi testovat chystané boilies a jsou již k mání nové kšiltovky. ;-)

alt

Chystaná novinka pro rok 2019 - boilies na masivní zákrmy. Velmi výživné boilies s vysokým obsahem proteinů, za kterým se budou kapři rádi na krmné místo vracet. Bude za velmi příznivou cenu, přesto vyráběné z čerstvých vajec a kvalitních surovin. Vysoký obsah proteinů zaručují suroviny jako játrové produkty, produkty z mořských živočichů,rostlinné a mléčné proteiny a zejména úžasný syrovátkový protein, který používá málo výrobců... Tučnost zaručují konopný či lososový olej a rozemletá semena. Každé ze tří druhů má svojí vlastní recepturu. Ke každému druhu bude DIP. Ne žádný sirup, melasa, booster apod., ale dip založený na tekuté potravě obsažené v daném boilies. Tedy u švestky játrový extrakt, u krillu krillový extrakt a u tuňáka hustý rybí protein. S nimi bude boilies ještě větší  žrádlo!

alt

Stručný popis boilies -

Kreveta/Švestka - Nejdéle testované boilies z trojice. S aktuální verzí jsem spokojený a bude zřejmě konečná. Sladké boilies s jemnou esencí a lehkou dávkou chilli, které nachytalo na svazovkách nádherné amury nej. 18,5 kg  i kapry přes 15 kg. Lze použít na masivní krmení k boilies Konopí, ovoce s AK Scopex  nebo k Ostrému zimnímu lososovi s AK Ledový šok.

Krill/Seafood - Jak název napovídá, boilies s obsahem mořských produktů, zejména krillu. Tohle boilies hned na začátku testování ulovilo na svazovce kapra 19 kg a spoustu dalších pěkných kaprů. Lze použít na masivní zákrm k Zelené olihni s AK Oliheň, chobotnice.

Tuňák/Kaviár - Boilies postavené na rybích moučkách příjemně táhnoucí po kaviáru. Na začátku testování. Lze použít na masivní zákrm k Červenému játrovému lososovi s AK Čerstvý uzený losos a k oběma verzím Kořeněného smraďocha.

Tyto boilies vyrábím zejména na přání zákazníků a kluků z teamu. Jak můžete vidět na úlovcích během chvíle testování, vím co dělám. Sám si od něho slibuji nové zákazníky cílící na levné krmení. A hlavně, pokud si rybáři dobře zachytají na nejlevnější boilies Free Fish, budou si umět představit, co pod vodou dělá Total natural a Losos.

Všechny tři druhy můžete s námi zkoušet za testovací cenu 110 Kč/kg, dip 200 ml/150 Kč a ke Švestce už jsem vyrobil i růžové popky, nyní za 140 Kč. Objednat si testované věci můžete připsáním do poznámek u objednávky, napsat mi zde na FB nebo mi napsat mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Novinky 2018

Nejzásadnější letošní novinkou je zcela nové boilies, které jsme s teamem vyvíjeli dva roky. Zbraň na opatrné kapry, co už ochutnali všechno.  -

Total natural s AK Červ - trvanlivé

TOTAL NATURAL (s Natural džusem) - mražené

alt

Boilies založené na přirozené kapří potravě. Masové boilies s 0% rybích mouček je, myslím, jediné na světě! Neobsahuje dokonce ani žádné rozpustné extrakty a rozpustné suroviny, kterými se chlubím u ostatních Free Fish boilies. Každý výrobce tvrdí o každém boilies, jak je neokoukané, ale u Total naturalu je to skutečně pravda. Boilies obsahuje obří množství Moučky z larev, kterou si sám vyrábím, velké množství Patentkové moučky, kterou si sám vyrábím, Moučku z hmyzu, kterou si také sám vyrábím a další lahůdky.

V mražené podobě Total natural obsahuje coby tekutou potravu Natural džus, který vyrábím z živých patentek a červů. Neobsahuje žádné esence, které by kapry praštily přes nos. Díky tomu je to ta nejlepší zbraň na velké opatrné kapry.

V trvanlivé podobě Total natural dělám s AK Červ. - Mix výborných anglických esencí, kterým hraje prim Patentka. Tekuté potravy mají také co dočinění s patentkami. Ostatní složky AK a dipu Červ neprozradím. Trvanlivá verze je atraktivnější, rychlejší, vhodná i na závody.

Nebudu zde dlouze popisovat toto boilies. Vše najdete v popisu u každého produktu zde na stránkách. Total natural si samozřejmě můžete také uválet sami z boilies mixu a amino komplexu či Natural džusu. K boilies nabízím také Fluo pop up, mražené pop up, mražené těsto, suchý dip a tekutý dip Červ k trvanlivé verzi nebo Natural džus k mražené verzi.

alt

Total natural - vlevo v dipu Červ, vpravo v Natural džusu.

alt

Total natural + AK Červ s popkou Červ a Alešovo nádherný osobák.

Natural džus

Je další letošní novinkou. Tuto mraženou tekutou potravu vyrábím z živých červů a patentek. Má velmi široké využití. Vřele ho doporučuji použít při výrobě boilies v dávkování až 150 ml na kg boilies mixu. Dále výborně poslouží na dipování návnad a nástrah nebo jej přidávat do krmítkových směsí a method mixů.

altalt
alt
Dipovaný - Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos - v soli

alt


Další zásadní novinka. Červený játrový losos s AK Čerstvý uzený losos již 10 let dokazuje svou neuvěřitelnou účinnost. Má na kontě ohromné množství trofejních kaprů ze všech druhů vod, osobní rekordy rybářů a mnoho úspěchů na závodech. Toto boilies má jedinečné složení, díky kterému nejde zakonzervovat. Což mrzelo zákazníky, ale samozřejmě i mě coby prodejce. Celých 10 let se prodává jako mraženka, přesto je po celou dobu jedno z nejprodávanějších boilies Free Fish. Vím, co bych mohl ze složení vyškrtnout, aby boilies šlo zakonzervovat. Jenže to už by to nebyl ten pravý Losos. Takový ústupek jsem nehodlal udělat. Za léta chytání s Lososem jsem si všiml, že po zalití dipem a následném zaschnutí se boilies nekazí. Po přidání trocha soli pro udržení sucha v balení mohu garantovat 6 měsíců minimální trvanlivosti. Více zde.

altKbelíky Free Fish, samolepky, suroviny, průměr boilies 28 mm

Dalšími novinkami jsou

- Hranaté, pevné kbelíky se samolepkou, která vydrží všechno.

- Samolepky jsou v nabídce i samostatně.

alt


- Novinky najdete také v surovinách. Za zmínku stojí hlavně Patentková moučka a esence Červ, která je mým mixem skvělých esencí. Pokud si válíte boilies sami, určitě koukněte do mé bohaté nabídky surovin za dobré peníze. Nápomocen Vám může být můj článek ohledně surovin zde.

- Pro zájem o velké koule jsem zařadil do nabídky také průměr boilies 30 mm.
Velmi musím poděkovat testerům, spolupracovníkům, zákazníkům, kamarádům, zkrátka všem, co mě podporují. Bez vás bych takto vydařené produkty nikdy nezvládl dokončit. Jen Total naturalu bylo za dva roky přes 30 verzí!!! I když se testování intenzivně věnuji sám, tak na objektivní testování je potřeba velký team a tisíce prutohodin na různých revírech.

Novým zákazníkům mohu doporučit, vyzkoušejte Total natural a Červeného játrového lososa. Dám za tyto dva druhy boilies ruku do ohně. Nedejte na reklamní masáže největších firem, kde se u ceny boilies počítá s desítkami procent na reklamu nebo naopak hokusy, pokusy amatérů, na které se kapr chytne párkrát za rok. Zde máte produkty, kde za své peníze dostanete originální boilies nadupané tím nejlepším, co se dá do nástrah dát.


Zde můžete kouknout na úlovky na Total natural a Červeného játrového lososa, alespoň ty co mám po ruce. Na konci napíšu ještě plány na další sezónu.


testování Total naturalu - úlovky svazové vody

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Testování Total naturalu na zahraničních státních vodách. -

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altPár fotek ryb co mám v počítači chycených na Červeného játrového lososa s AK Čerstvý uzený losos ze svazových vod. Vše přes 16 kg

alt

24,55 kg

alt

23,5 kg

alt

22,6 kg

alt

21 kg

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Pro mě osobně je Červený játrový losos srdcová záležitost. V mé rybařině má velmi podstatné místo a chytám na něho velmi často. Mám na něho chycený kapry 20+  ze státních vod ze 4 zemí. Pomohl mi uspět na několika závodech. Další zajímavostí je, že na něho mám chycené i své největší sumce, amury a dokonce i candáta. Mrzelo mě, že kvůli tomu, že nejde zakonzervovat se dostával poslední dobou do ústraní. Nyní bude k dostání přesně tak jak ho léta používám akorát nadipovaný, se zaschlým dipem na povrchu.

Ještě mé fotky 20+ ze zahraničí a ostatní ryby na Lososa -

alt


alt

alt

alt

alt

alt

altPlány -

V roce 2018 oslaví firma Free Fish 10 let. Na již tradičním letním setkání se závodem to oslavíme pivem, prasátkem a rybařinou. Na to se skutečně těším. :-) Co se týče nových produktů, mám zatím v plánu trvanlivá těsta a levné boilies pro masivní krmení. Boilies, které  bude vyráběné z čerstvých vajec a kvalitních surovin. Boilies s testovacím názvem Massive HNV. Čili boilies s vysokou výživnou hodnotou pro masivní nebo dlouhodobé krmení, na které se bude také chytat, nejen s ním krmit. Žádné krmňáky z ovoněného šrotu a kdoví čeho místo vajec. Druhy mám zatím v plánu - švestku na rybo-játrovém mixu a  krillový mix s příchutí krab, seafood nebo škeble. Další příchutě a produkty budou na přáních zákazníků, testerů a co bude šmakovat kaprům.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně novinek, jejich ideálního používání, kombinování nebo čehokoliv jiného, neváhejte mě kontaktovat. Pokud byste chtěli rozšířit řady našeho teamu a testovat nové produkty, také mě kontaktujte. Jsem tu pro vás.

Děkuji za přečtení letošních novinek a do nové sezóny vám přeji mnoho času na náš koníček a pěkné úlovky!

Ondřej Kopačka

Face book stránky - klikni zde

Youtube kanál - klikni zde

e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptalt