E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Novinky léto 2016!


Trvanlivé boilies

Trvanlivé boilies Free Fish vlastně už ani nemůžeme považovat za novinku. Testy s různými konzervanty s teamem provádíme od samého počátku firmy Free Fish, což už je 8 let. Za tu dobu jsme cestou pokus - omyl dospěli do finální verze. Věřím, že jsme nakonec vybrali tu nejlepší a nejšetrnější cestu, jak boilies ustálit. Trvanlivé boilies je naprosto stejné jako naše mražené boilies. Obsahuje stejný boilies mix, amino komplex i čerstvá vejce, jen je vhodnými prostředky potravinářského původu ustálené a více proschlé. Nebudu tvrdit, že je lepší trvanlivé boilies než mraženky, jako některé jiné firmy. Jsem ovšem přesvědčen a léta testování mi dávají za pravdu, že se jim vyrovnávají. Dokonce mi testeři po porovnávání u boilies Ostrý zimní losos s AK Ledový šok a boilies Konopí, ovoce s AK Scopex řekli, že jim kapři, včetně trofejních kusů, brali více na trvanlivé boilies. Máte na výběr, zda zvolíte trvanlivé boilies nebo mražené. Mrazáků jsem se nezbavil. :-) Sám už jsem přešel a povětšinou chytám na trvanlivé boilies a dám za něj ruku do ohně. Některým zákazníkům jsem na přání dělal trvanlivé boilies již několik let a nedají na něho dopustit. Vyzkoušejte a uvidíte.

altTrvanlivé boilies Konopí, ovoce s AK Scopex RH - ideální boilies na letní měsíce.

Jediným háčkem je, že vlajková loď Free Fish, jedno z nejprodávanějších boilies Červený játrový losos s AK Čerstvý uzený losos se prostě nenechá ustálit. Žádný běžně používaný konzervant do boilies, dokonce ani jejich kombinace nezabrání Lososovi, aby v pytlíku totálně shnil. Zkoušeli jsme snad všechno, ale Losos bude asi navždy exkluzivní mraženka. Obsahuje zkrátka příliš extraktů, víc kazivých věcí, než kdy, kdo do boilies použil. Jeho zimní alternativa - Ostrý zimní losos obsahuje velké množství koření, takže se téměř nekazí ani bez ustálení. S ním, coby trvanlivým boilies, problém není a vřele ho doporučuji!

Co se týče boilies, změnou pro letošek je, že jak mraženky, tak trvanlivé, dělám v páře. Tedy už je nevařím. I když je to technologicky trochu složitější, výsledek stojí za to. Z boilies se nic nevyváří, je pěkně vybarvené a hlavně pro kapry ještě atraktivnější. Je to to samé, jako když uděláte zeleninu na páře nebo jí uvaříte...


Fluoro pop up boilies

Vysoce atraktivní plovoucí boilies lákající ryby svou barvou, vůní, ale i chutí. Boilies je vyrobené z mixu obsahující naše nejlepší práškové extrakty a tekutých amino komplexů s vyšší dávkou esencí. Naše fluoro pop up se velmi liší od běžných plovoucích boilies vyrobených pouze z plovoucích mixů a esencí. Náš team tyto nástrahy testoval několik let. Dlouho jsem balancoval tak, aby bylo v boilies co nejvíce práškových a tekutých extraktů a zároveň neztratily nic na výrazných barvách. Mezi tím se na ně nachytala spousta pěkných kaprů. Konečná verze fluoro plovoucích boilies disponuje vysokou dlouhodobou vzplývavostí a výraznou fluo barvou, která ještě nabere na intenzitě po vhození do vody.

alt

Nástraha vhodná na lov na panáčka, jako samostatná plovka a díky vysoké vzplývavosti také na zig rig. V průměru 14 mm a 18 mm.

alt

Kapr chycený na samotnou fluoro pop up Čerstvý uzený losos.

alt

alt
Kapři chycení na panáčka v kombinaci boilies s jinou příchutí fluoro pop up.

alt

Kapr chycený na panáčka boilies s fluoro pop up stejné příchutě. Konkrétně boilies Červený játrový losos s AK čerstvý uzený losos a fluoro pop up Čerstvý uzený losos.


Oblečení

V kategorii oblečení najdete nová trika v zelené barvě a všechno oblečení je již s novými logy. Veškeré oblečení, kromě kulichů, je nyní od firmy Adler. Tato firma je spolehlivá a zaručuje stálou top kvalitu. I nadále necháváme loga vyšívat, nikoliv potisknout. Výšivky jsou sice finančně nákladné, zejména u mikiny s obří výšivkou na zádech, ale stojí za to!

altaltZátěže

Novinkou jsou také olova Free Fish s velmi odolnou barvou na povrchu. Olova jsou zatím jen v jedné barvě v nejpoužívanějším tvaru gripa. V zátěžích plánuji spoustu novinek.

alt


Pozor letní akce na nové fluoro pop up

Při nákupu 3 kg balení boilies, trvanlivého nebo mraženky, dostanete jedno balení fluoro pop up zdarma! Stačí boilies objednat a do komentáře v objednávce napsat, které fluoro pop up boilies chcete. Akce bude platí od 1.8. do 31.8. 2016.

alt


Děkuji, že jste věnovali čas přečtení novinek Free Fish. Doufám, že se Vám novinky budou líbit a pomohou Vám v lovu velkých kaprů, tak jako našemu teamu. Teamu Free Fish, který se neustále rozrůstá, z čehož mám radost a žene mě to dál ve výrobě návnad a nástrah a v rozvoji firmy. Pokud lovíte rádi kapry a měli byste zájem o spolupráci s Free Fish, neváhejte mě kontaktovat, rád Vám zodpovím možnosti spolupráce.

Přeji Vám dostatek času na náš koníček a Petrův zdar!

Ondřej Kopačka.

alt


alt