E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Novinky pro rok 2015.

altHlavní novinkou pro rok 2015 je naše zcela nové boilies - Natural food + AK Seafood.
Toto boilies, založené na přirozené potravě kaprů, všech možných živočišných moukách, živočišných extraktech a tekutých potravách z mořských živočichů, vyšperkované novou esencí Seafood od naší oblíbené anglické firmy Solar, je skutečná bomba na velké, opatrné kapry.
Při testování v loňském roce toto boilies ve finální verzi překvapilo nejen tím, že přelstilo velké kapry, včetně několika osobních rekordů, ale také velkým počtem záběrů. Zkrátka s podobným boilies založeným na přirozených potravách jste se nesetkali vy, ani kapři, a ti to dokáží ocenit.

altPokud si boilies rádi vyrábíte sami, samozřejmě pro vás máme také samotný boilies mix Natural food a amino komplex Seafood.

alt

alt
Stejnou samozřejmostí jsou výrobky na zatraktivnění nástrah - boilies těsto Natural food + AK seafood, suchý dip Natural food a tekutý dip Seafood.


Další skvělou novinkou z naší produkce jsou Method mixy. Ty jsme několik let vylepšovali, předělávali, chytali s nimi v zimním období, na krátkých vycházkách a na závodech. Z konečných verzí máme velkou radost. Jsou to rychlí pomocníci k přilákání kaprů na krmné místo, k chytání s method krmítky, či obalenými olovy nebo jako náplň do PVA punčošek. Vybere si skutečně každý. Máme tři druhy, které využijete jak ke sladkému, tak kořeněnému, rybímu, zkrátka ke všemu druhu boilies. Popisy jednotlivých mixů najdete u produktů - Robin red a ovoce, Kořeněná ryba, Ryba a játra. Balené jsou buď po 1 kg v igelitových sáčcích nebo po 5 kg balené v černých, hranatých kyblících, které jsou velmi bytelné a určitě pro ně budete mít na rybách využití i po spotřebování method mixu.

alt
Nezapomněli jsme ani na naše zákazníky, co si sestavují vlastní návnady a nástrahy. Pro ně jsme nachystali pár novinek v surovinách jako tekutý krill, esenci Seafood a další.


altÚžasnou novinkou je sortiment firmy Carp ´R´ Us, který jsme před novým rokem naskladnili. Chytali jsme kapry na všechny možné šňůrky, háčky, závěsky a další nezbytnosti snad od všech známých i neznámých firem. Co člen týmu, to názor. Ovšem na jedné věci jsme se shodli, Carp ´R´ Us je prostě nekompromisní kvalita, dokonalé zpracování a neustálé inovace.


Stejně jako my - firma Free Fish - si zakládáme na kvalitě a účinnosti, tak i potřeby, které prodáváme a budeme prodávat, musí být top.
altPoslední novinkou pro letošní rok budou naše vlastní Free Fish olova. Ty se na našich stránkách objeví během pár týdnů. Můžete se těšit na skvělé zpracování a slušný sortiment.Kvalita a účinnost je pro nás stále na prvním místě, doufáme, že letošní novinky toho budou opět důkazem.
Do nové sezóny 2015 vám přejeme mnoho příjemně stráveného času u vody a kapry vašich snů ve vašem náručí.

Team Free Fish