E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Náhodný produkt

Novinky pro rok 2014

V loňském roce jsme se rozhodli pro úpravu našeho boilies mixu Orientální zimní losos a vytvoření zcela nového amino komplexu do studené vody právě pro tento mix. Orientální zimní losos nachytal spousty kaprů a několikrát nám dopomohl k úspěchům na závodech, přesto jsme se rozhodli pro jeho změnu zejména v použitém koření. Orientální koření jsme nahradili vlastní směsí koření tvořenou chilli, černým pepřem a česnekem ve vyladěném poměru.
Nový mix je mnohem ostřejší a atraktivnější, více se dozvíte v popisu výrobku naší zimní speciality - Ostrý zimní losos.


Nový amino komplex jsme udělali z nejatraktivnějších tekutých extraktů rychle se uvolňujících i v ledové vodě. Jako hlavní atraktor jsme použili esenci od naší oblíbené firmy Solar a to jejich největší zbraň do ledové vody - Ester cream.
Tato esence na bázi rafinovaného alkoholu se z boilies uvolňuje raketovou rychlostí v jakékoliv teplotě vody.
Esenci jsme doplnili o náš léty osvědčený trumf na studenou vodu esenciální olej česnek a pár kapek asafoetidy.
Amino komplex jsme nazvali Ledový šok.


Nový mix a AK vám samozřejmě nabízíme také v podobě mraženého boilies  
Ostrý zimní losos + AK Ledový šok.

Již při prvním testování tohoto boilies jsme byli překvapení obrovským množstvím záběrů od kaprů všech velikostí. Na konci loňského roku jsme ho podrobili zkoušce ohněm na jihočeských přehradách a velmi se nám osvědčil. Zatímco v ledové vodě na ostatní boilies přišel záběr pouze náhodně, na tento speciál to bralo pořád ve dne v noci. Boilies není nijak selektivní, je extrémně atraktivní a dělané na spousty záběrů. Hodí se krom zimního rybaření také na krátké vycházky v průběhu sezóny, pro rybáře, co rádi chytají spousty kaprů a na kaprařské závody.


Samozřejmě z tohoto boilies mixu a amino komplexu vyrábíme také mražené plovoucí boilies - Ostrý zimní losos + AK Ledový šok.
Stejně jako ke každému našemu boilies jsme připravili také tekutý dip Ledový šok a suchý dip Ostrý zimní losos.


Další novinkou na e-shopu je oblečení Free Fish.
Kvalitní mikiny, trika, čepice a kšiltovky si necháváme pošít. Narozdíl od potisků výšivky vydrží mnoho vyprání a neztrácí na barevnosti. 
Fleeceový kulich Free FishKšiltovka Free FishKulich Free FishMikina Free FishTriko Free Fish


easyFISHING Již několik let používáme PVA program české firmy Easy Fishing. easyFISHING-produkt

Jedná se o jednoznačnou špičku ve svém oboru. Zejména PVA punčochy jsou zcela výjimečné, mají promyšlené a hlavně velmi pevné pletení, tubusy s gumovými uzávěry, velký počet variant punčoch pro různé podmínky.
Všechny výrobky Easy Fishing jsou vyrobeny z japonského PVA materiálu, dokonale se rozpouštějí. Dostali jsme v průběhu fungování naší firmy více nabídek na prodej PVA produktů, některé byly levnější, ale žádné nebyly kvalitou a provedením srovnatelné s Easy Fishing. Všechny potřebné informace o výrobcích najdete zde– PVA Easy Fishing, věříme, že vás zaujmou stejně jako nás a naše testery.


Nové máme také kelímky na suché dipy. Výborně se v nich obaluje boilies i s montáží, jsou pevné a po vypotřebování suchého dipu je můžete použít například k dipování s tekutými dipy.

Poslední novinkou je pár přírůstků v kategorii surovin na výrobu boilies, jedná se o suroviny používané v novinkách a suroviny, které zkoušíme do nových produktů.Kvalita a účinnost je pro nás stále na prvním místě, doufáme, že letošní novinky toho budou důkazem.
Do nové sezóny vám přejeme mnoho příjemně stráveného času u vody a kapry vašich snů ve vašem náručí.
Team Free Fish