E-SHOP | FreeFishRozšířené vyhledávání

Novinky pro rok 2013

Pro letošní rok jsme si pro vás nachystali opět spoustu novinek. V minulém roce jsme spolu s našim teamem vyvíjeli a testovali nový boilies mix nazvaný Universal mix. Našim cílem bylo vytvořit variabilní, ve vodě dobře uvolňující atraktivní mix, který je zároveň výživný a vhodný na dlouhodobé či masivní krmení. Tento produkt vás nadchne nejen svojí účinností a výbornou zpracovatelností, ale také příznivou cenou.
Společně s ním jsme pro vás k tomuto mixu připravili dva amino komplexy za super cenu. Veselskou klobásu s výraznou masovo-kořeněnou vůní a rafinovaně nakombinované atraktory v podobě Sladkého banánu. Obě kombinace nabízíme jako mražené boilies – Universal mix + AK Veselská klobása a Universal mix + AK sladký banán taktéž za cenu, která potěší. Jako ke všem mraženkám, i k těmto, máme tekutý i suchý dip.

Další novinkou za bezva cenu jsou dvě nové krmítkové směsi. Jednu jsme udělali na časté přání našich zákazníků „krmítkářů" a to s oblíbenou příchutí Med. Druhá krmítkovka je Bez příchuti, vhodná na opatrné ryby či k vlastním úpravám.
Dále jsme pro vás začali vyrábět mražené pop up boilies. Jedná se o plovoučky vyrobené bez jakékoliv změny oproti našim mraženkám, krom přidaného korku. V jednoduchosti je síla a u tohoto výrobku to platí dvojnásob. V loňském roce jsme s nimi chytali s výbornými výsledky, ať už klasicky nade dnem nebo na panáčka. Opatrné kapry dokonale zmatete odlehčenou nástrahou naprosto stejné příchuti jako potáplivé boilies, s kterým krmíte. Ostatně loňské úlovky s těmito pop up boilies hovoří za vše.

Novinkou jsou také mražená boilies těsta, která prostě odvážíme a zabalíme při výrobě boilies. Již mnoho let si naši zákazníci přejí nechat kus těsta ke svým oblíbeným mraženkám na jejich obalování, obalování olov, na uvaření obřích nebo naopak mini boilies doma, či přímo u vody, tak proč je nemít rovnou skladem.
Jednou z posledních novinek pro rok 2013 je pop up dip. Jedná se o suchý dip tvořený z prvotřídních extraktů se speciálním efektem. Dip se ve vodě postupně rozpouští a uvolňuje částečky stoupající k hladině, čímž se šíří vodním sloupcem. Tento efekt vydrží fungovat déle jak 24 hodin. Pop up dip lze kombinovat s jakýmkoliv tekutým dipem a hodí se k rybím a masovým boilies.

 

Poslední novinkou jsou esence, které se nám osvědčily při výrobě boilies. Až na dvě výjimky jsou původem z Anglie, ať už to jsou fenomenální esence Solar nebo léty prověřené esence jiných známých anglických firem, které nakupujeme po kanystrech a vám je nabízíme ve 100 ml lahvičkách.


Do nové sezóny vám přejeme mnoho krásných úlovků a příjemných zážitků u vody.
team Free Fish

Facebook
Najdete nás také na Face booku - Facebooková stránka Free Fish